KONST / Litografier / Färglitografi 15597050
nr 1559 7050
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 252/260 mm: 21x65cm, yttermått inklusive ram: 37x79cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:59:50
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)